Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable
| Wi-Fi | Gratis parkering | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Tennisbana Golfbana Ridning Dykning Snorkling Kanotpaddling | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable Les Trois-Ilets med 4 sovrum, som ligger cirka 17 minuter till fots från Casino des Trois-Ilets, har fitnesslektioner och utomhusbassäng, som garanterar en minnesvärd vistelse. Den här villan med 4 badrum, som har utsikt över havet, bjuder in gästerna att besöka Musée Départemental d'Archéologie et de Préhistoire de la Martinique, som ligger cirka 7 km bort.
Denna villa ligger inom 5 km från Fort-de-Frankrike flygplats och ungefär 15 minuters bilresa från kulturella sevärdheter som Schœlcher-biblioteket. Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Anse-à-l'Ane som ligger inom 2 km från boendet.
Gästerna kan dra nytta av badrummen som ståtar med torktumlare, badlakan och handdukar samt en separat toalett och en dusch.
Köksfaciliteterna i Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable inkluderar vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap, och det finns också matplats. Restaurangen Le Zandoli erbjuder västindiska specialiteter cirka 15 minuter bort till fots. Den här villan erbjuder möjligheter till avkoppling och träning, såsom en utomhuspool, ett fitnessrum.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Säkerhetsfack
- Inga husdjur
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fitnesscenter
- Dykning
- Snorkling
- Kanotpaddling
- Ridning
- Tennisbana
- Golfbana
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- Barnsängar
- Bordsspel
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable till Fort-de-Frankrike flygplats?
Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable ligger inom 30 minuters bilresa från Fort-de-Frankrike flygplats. - ❓
Erbjuder Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable ett kök?
Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable har ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. - ❓
Tillåter denna villa husdjur?
Denna villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna i villan. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable?
Gästerna på Amara 3 - Villa Luxueuse Avec Vue Incroyable kan enkelt nå Casino des Trois-Ilets och Anse-à-l'Ane, som ligger ungefär 17 minuter till fots från boendet respektive 2 km bort.